, .
Vārda dienu svin: Andrievs, Andrejs, Andris

Līdz 26.oktobrim var pieteikties rūpnieciskās zvejas tiesību nomai piekrastē Jūrmalas pilsētas teritorijā

LETA - 2020-09-21 10:36:34
Līdz 26.oktobrim var pieteikties rūpnieciskās zvejas tiesību nomai piekrastē Jūrmalas pilsētas teritorijā

Jūrmalas dome aicina pieteikties 2021.gada rūpnieciskās zvejas tiesību nomai - nepieciešamajam zvejas rīku skaitam zvejošanai Rīgas jūras līča piekrastē Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

Iesniegumi jāiesniedz līdz 26.oktobrim, lai pašvaldība savlaicīgi varētu pieņemt lēmumu par zvejas tiesību piešķiršanu.

Iesnieguma veidlapas var saņemt Jūrmalas pilsētas domes Apmeklētāju apkalpošanas centros. Veidlapa ievietota arī Jūrmalas pašvaldības mājaslapā.

Tiem, kas plāno nodarboties ar komerciālo zveju, iesniegumam nepieciešams pievienot Zemkopības ministrijas atļauju komercdarbībai zvejniecībā un Uzņēmumu reģistra Komersanta reģistrācijas apliecības kopiju.

Saskaņā ar pašvaldības sniegto informāciju, pašpatēriņa zvejai drīkst pieprasīt vienu zivju tīklu, vienu reņģu, brētliņu un salaku tīklu vai vienu reņģu tīklu specializētai salaku zvejai no 1.decembra līdz 15.aprīlim, vienu lucīšu murdu, 100 zivju āķus.

Par rūpnieciskās zvejas tiesību nomu pašpatēriņam jāmaksā sākot no 4,27 eiro par reņģu, brētliņu un salaku tīklu līdz 50 metriem līdz 21,34 eiro par zivju tīklu no 50 līdz 100 metriem, vai lucīšu murdu.

Savukārt komerczvejai noteiktās maksas ir sākot no 7,11 eiro par 100 metrus garu reņģu tīklu līdz 142,29 eiro par reņģu stāvvadu.

Kā norāda pašvaldība, kopš šī gada 1.jūlija piekrastes zvejas licenci un žurnālus sagatavo un izsniedz Jūrmalas pilsētas domes Attīstības pārvaldes Vides nodaļa.

Komentāri


Jūsu komentārs

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk