, .
rainandthunder 20.3℃
Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

Par izdevniecību

Izdevniecība “SaimnieksLV” vienmēr atrodas lielāko un svarīgako lauksaimniecības notikumu epicentrā. Vēl vairāk, mēs radām šos notikumus, lepojamies ar saimnieku, sadarbības partneru un pašu sasniegumiem. Mūsu vidū ir agronomi, lauksaimnieki, eksperti, lauksaimniecības organizācijas un biedrības. Mēs sadarbojamies ar skolām, apmeklējam izstādes, lai varētu stastīt par aktuālajām tendencēm Eiropā un pasaulē. Mēs sadarbojamies, izmēginām visu jauno, izaicinām viens otru konkursos, jo mums ir kopīgs mērķis – kļūt labākiem un veiksmīgākiem ar katru dienu!

Saimnieks

Saimnieks LV – žurnāls profesionāliem lauksaimniekiem!

Ikmēneša lauksaimniecības komercžurnāls Saimnieks LV informē ražotājus un lauksaimniekus par visu aktuālāko nozarē, lai profesionāli plānotu savas saimniecības attīstību. Saimnieks LV raksta par lauksaimniecības politikas aktualitātēm Latvijā un pasaulē, graudkopību un lopkopību, ekonomiku, tehnoloģijām, bioloģisko lauksaimniecību, mežkopību, nozares zinātnieku pētījumiem. Žurnālā atradīsiet teorētiķu un praktiķu viedokļus un ieteikumus. Esi saimnieks savā zemē!

Uz vāka norādītais numurs (mēnesis) atšķiras no abonēšanas perioda. Gada pirmais žurnāls pie lasītājiem nonāk februārī un divpadsmitais žurnāls - janvārī.

Dārzs un Drava

Baltijā senākais un profesionālākais dārzkopības žurnāls joprojām uzticīgs klasiskām vērtībām: zinātnei, pētījumiem un pieredzei. Četras reizes gadā ar savām zināšanām, meistarību un atziņām lasītājus iepazīstina Latvijas labākie speciālisti dārzkopībā un biškopībā, sniedzot vērtīgu izglītojošo informāciju par aktuālāko šajās nozarēs. Rakstus papildina plašs ilustratīvais materiāls.