, .
heavyrainshowers_day 21.7℃
Vārda dienu svin: Valters, Renārs, Regnārs

Par izdevniecību

Izdevniecība “SaimnieksLV” vienmēr atrodas lielāko un svarīgako lauksaimniecības notikumu epicentrā. Vēl vairāk, mēs radām šos notikumus, lepojamies ar saimnieku, sadarbības partneru un pašu sasniegumiem. Mūsu vidū ir agronomi, lauksaimnieki, eksperti, lauksaimniecības organizācijas un biedrības. Mēs sadarbojamies ar skolām, apmeklējam izstādes, lai varētu stastīt par aktuālajām tendencēm Eiropā un pasaulē. Mēs sadarbojamies, izmēginām visu jauno, izaicinām viens otru konkursos, jo mums ir kopīgs mērķis – kļūt labākiem un veiksmīgākiem ar katru dienu!

Saimnieks

Saimnieks LV – žurnāls profesionāliem lauksaimniekiem!

Lauksaimniecības nozares komercžurnāls Saimnieks LV iznāk katru mēnesi, lai mūsu lasītāji vienmēr būtu informēti par svarīgākajiem nozares jaunumiem.

Mērķauditorija

Zemnieku saimniecību īpašnieki, lauksaimniecības uzņēmēji, ražotāji – saimnieki, kuriem rūp savas saimniecības attīstība!

Dārzs un Drava

Baltijā senākais un profesionālākais dārzkopības žurnāls joprojām uzticīgs klasiskām vērtībām: zinātnei, pētījumiem un pieredzei. Četras reizes gadā ar savām zināšanām, meistarību un atziņām lasītājus iepazīstina Latvijas labākie speciālisti dārzkopībā un biškopībā, sniedzot vērtīgu izglītojošo informāciju par aktuālāko šajās nozarēs. Rakstus papildina plašs ilustratīvais materiāls.