, .
cloudy 8.3℃
Vārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte

Kultūraugu mēslošanas plāna kopsavilkums jāiesniedz elektroniski

LLKC - 2020-10-14 15:19:55
Kultūraugu mēslošanas plāna kopsavilkums jāiesniedz elektroniski

Līdz 30. novembrim lauksaimniekiem, kuri īpaši jutīgajā teritorijā apsaimnieko lauksaimniecībā izmantojamo zemi un lieto mēslošanas līdzekļus 20 hektāros un lielākā platībā, kā arī audzē kartupeļus, dārzeņus, augļu kokus vai ogulājus trīs hektāru un lielākā platībā, elektroniski jāiesniedz Valsts augu aizsardzības dienestā kultūraugu mēslošanas plāna kopsavilkums.

Tajā apkopo informāciju par mēsloto platību un 2020. gadā iegūto ražu. Kopsavilkumu elektroniski var iesniegt, aizpildot to Lauku atbalsta dienesta elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) vai dokumentu apstiprinot ar elektronisko parakstu un nosūtot uz e-pastu: pasts@vaad.gov.lv.

Kopsavilkums ir viens no dokumentiem, kas jāiesniedz, lai izpildītu arī savstarpējās atbilstības prasības platību maksājumu saņemšanai.

LLKC aicina izmantot augkopības konsultantu pakalpojumus kultūraugu mēslošanas plānu sagatavošanā un kopsavilkuma iesniegšanā EPS. Lauksaimniekiem ir pieejams konsultantu atbalsts projektu ietvaros (tālrunis 63050220).

Īpaši jutīgās teritorijas: Dobeles, Auces, Tērvetes, Jelgavas, Ozolnieku, Bauskas, Vecumnieku, Iecavas, Rundāles, Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Baldones, Salaspils, Stopiņu, Ropažu, Garkalnes, Carnikavas, Saulkrastu, Sējas, Ādažu, Inčukalna, Siguldas, Krimuldas un Mālpils novada administratīvās teritorijas robežas, izņemot Vecumnieku novada Valles pagastu un Kurmenes pagastu, Krimuldas novada Lēdurgas pagastu, kā arī Jelgavas, Rīgas un Jūrmalas pilsētas administratīvās teritorijas robežu.

Komentāri


Jūsu komentārs

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Pandēmija griķu biznesu neglābj
Pandēmija griķu biznesu neglābj

Nestabilais tirgus, konkurence padara griķus audzēšanai neizdevīgus Griķ...

Papildina kārtību informācijas apkopošanai par lauksaimniecības produktu cenām
Papildina kārtību informācijas apkopošanai par lauksaimniecības produktu cenām

Lai izpildītu Eiropas Komisijas (EK) noteiktās prasības, tiks papildināta k...