, .
cloudy 2.3℃
Vārda dienu svin: Lavīze, Luīze, Laila

Vienmēr ar rūpēm par vidi

Juris Strods , 15-07-2022
Vienmēr ar rūpēm par vidi

Junkkari sējmašīnu rūpnīca atrodas Somijā, Dienvidostrobotnijas reģionā, Ylihähärmä pilsētā. Junkkari ir daļa no MSK Group Oy koncerna, kurā ietilpst tādi uzņēmumi kā MSK Cabins (ražo kabīnes traktoriem un kombainiem), MSK Matec, MSK Plast (ražo plastmasas detaļas daudzām auto ražošanas un lauksaimniecības tehnikas ražotājkompānijām) un Juncar, kas atrodas Somijā, Vācijā un Slovākijā. Vairāk nekā 60 gadus uzņēmums ir uzticams lauksaimnieku partneris.

Junkkari, nepārtraukti uzkrājot klientu pieredzi un uzklausot viņu vajadzības, rada lieliskas sējmašīnas. Arī pēc 60 darbības gadiem uzņēmums turpina drosmīgi ieviest jaunus tehniskus risinājumus, saglabājis spēju apstrīdēt un uzlabot pieņemtos standartus, nospraužot jaunas robežas.
Junkkari izmanto mūsdienīgas dizaina un kvalitātes kontroles metodes un ir pirmais lauksaimniecības tehnikas ražotājs Somijā, kurš ir saņēmis ISO 9001 sertifikātu. Uzņēmumam ir arī ISO 14001 sertifikāts. Ražotnē liela uzmanība tiek pievērsta ražošanas automatizācijai, to nodrošina robotu metināšanas līnijas un ar lāzeru vadāmi metāla griezēji. Precīza mašīnu detaļu turpmākā apstrāde padara ražošanu elastīgu un ātru. Taču visa pamatu pamats un vissvarīgākā ražošanas sastāvdaļa ir Junkkari komanda, kas zina, kā izgatavot lielisku produktu.

Jaunās paaudzes Junkkari sējmašīnas
Efektīvas, precīzas, uzticamas, viegli izmantojamas, ar zemas jaudas prasībām – tā var raksturot jaunās paaudzes Junkkari sējmašīnas.

Junkkari klāstā atradīsiet plašu sējmašīnu un kombinēto sēšanas kompleksu izvēli. S-, M- un D-sērijas modeļi tiek prezentēti 3 un 4 m versijās...

 

 

Pilnu rakstu lasiet Jūlija SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
IIN nomaksa, pārdodot personīgo mantu
IIN nomaksa, pārdodot personīgo mantu

Jautājums: Vai fiziskai personai ir jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis (...

Kuri ES reģioni ir lielā mērā atkarīgi no lauksaimniecības
Kuri ES reģioni ir lielā mērā atkarīgi no lauksaimniecības

2020. gadā aptuveni 4.5 % no kopējā Eiropas Savienībā nodarbināto skaita, a...

ZS Birzmaļi-2 kopā ar vecākiem saimnieko jaunā paaudze
ZS Birzmaļi-2 kopā ar vecākiem saimnieko jaunā paaudze

Devāmies uz Dienvidkurzemes novada Nīcas pagasta zemnieku saimniecību Birzm...