, .
cloudy -0.8℃
Vārda dienu svin: Aivars, Valērijs

Šonedēļ visā Latvijā sākas “Laukiem būt!” mācības

LLKC , 17-10-2022
Šonedēļ visā Latvijā sākas “Laukiem būt!” mācības

Ar pirmo klātienes mācību dienu Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Valmieras birojā 18.oktobrī, šonedēļ sākas jaunā “Laukiem būt!” mācību sezona.

Līdz pat 1.decembrim, vienu dienu nedēļā, četru stundu garumā, kopumā sešās mācību dienās jaunieši apgūs un pilnveidos savai biznesa idejas īstenošanai nepieciešamās zināšanas grāmatvedībā un finansēs, mārketingā un plānošanā, lai noslēguma dienā būtu gatavi prezentēt vienkāršu, bet dzīvotspējīgu biznesa plānu.

Lai gan pirmā informatīvā diena jau aizvadīta un kopumā tiešsaistē “Laukiem būt!” Facebook kontā tajā piedalījās vairāk nekā 200 jauniešu visā Latvijā, vēl var pagūt “ielēkt” pašā mācību procesā, izvēloties kādu no 26 LLKC birojiem, kas jaunietim pieejamāks. Piedalīties mācībās var jaunieši vecumā no 18 līdz 40 gadiem ieskaitot, ja viņi dzīvo lauku reģionā vai mazpilsētās. Konkurss nav paredzēts valstspilsētu jauniešiem.

Mācību noslēgumā to dalībnieki saņems sertifikātu, kas būs kā ceļazīme dalībai konkursā un cīņai par naudas balvām savas idejas īstenošanai. Konkurss notiks 2023. gada pirmajā ceturksnī. Līdz šim gadam “Laukiem būt!” mācībās piedalījušies jau 1942 jaunieši.

KONTAKTPERSONAS LLKC BIROJOS:

Aizkraukle - Valentīna Beča, 26158775, valentina.beca@llkc.lv
Alūksne - Sarmīte Svilāne, 26384907, sarmite.svilane@llkc.lv
Balvi  - Arita Boka, 29471841, arita.boka@llkc.lv
Bauska - Kristaps Stallīts, 20267734, kristaps.stallits@llkc.lv
Cēsis - Gunda Kazerovska, 29135291, gunda.kazerovska@llkc.lv
Daugavpils– Edīte Jermašonoka, 26235277, edite.jermasonoka@llkc.lv
Dobele– Agnese Stivriņa, 22366263, agnese.stivrina@llkc.lv
Gulbene– Simona Berkolde, 28375800, simona.berkolde@llkc.lv
Jelgava - Agnese Stivriņa, 22366263, agnese.stivrina@llkc.lv
Jēkabpils - Anita Putka, 26511269, anita.putka@llkc.lv
Krāslava - Artūrs Pavļukevičs, 65681104, arturs.pavlukevics@llkc.lv
Kuldīga - Vendija Madara Kancāne, 26697809, vendija.kancane@llkc.lv
Liepāja - Aleksejs Kačanovs, 27843096, aleksejs.kacanovs@llkc.lv un Aiva Kasparoviča, 26263682, aiva.kasparovica@llkc.lv
Limbaži - Jautrīte Legzdiņa, 26184476, jautrite.legzdina@llkc.lv 
Ludza– Karīna Koroļonoka, 28632059, 
karina.korolonoka@llkc.lv
Madona– Anita Briška, 28662917, anita.briska@llkc.lv
Ogre– Elīna Masteiko, 28331239, elina.masteiko@llkc.lv
Pierīga - Kristīne Ragaine-Volnianko, 26307940, kristine.ragaine@llkc.lv
Preiļi - Iveta Sondore, 26444373, iveta.sondore@llkc.lv 
Rēzekne – Inta Nagle, 20224413, 
inta.nagle@llkc.lv
Saldus– Eva Behmane, 24423505, eva.behmane@llkc.lv
Talsi - Alfons Spēks, 26460878, alfons.speks@llkc.lv
Tukums - Lita Cielava, 29185517, lita.cielava@llkc.lv
Valka - Valda Empele, 29445406, valda.empele@llkc.lv
Valmiera - Inga Ozoliņa, 26308536, inga.ozolina@llkc.lv
Ventspils - Īrisa Roze-Posuma, 29277011, irisa.roze@llkc.lv

“Laukiem būt!” aktualitātēm vari sekot arī  Facebook lapā: https://www.facebook.com/Laukiembut!

Plašāka informācija: Inita Krivašonoka, “Laukiem būt!” projekta vadītāja, e-pasts: inita.krivasonoka@llkc.lv, tālr.:26482186,

“Laukiem būt!” mācības un konkurss  tiek organizētas Valsts lauku tīkla (VLT) aktivitātes "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" ietvaros.

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
LAD mobilajai lietotnei jauna funkcionalitāte
LAD mobilajai lietotnei jauna funkcionalitāte

Lauku atbalsta dienests mobilajā lietotnē klientu ērtībai ir ieviesis jaunu...

Zemnieku saeima tikās ar klimata un enerģētikas ministru
Zemnieku saeima tikās ar klimata un enerģētikas ministru

Janvāra beigās biedrības “Zemnieku saeima” (ZSA) pārstāvji tikās ar Klimata...

Turpinās pētījums par kālija humātu un tā izmantošanu slaucamo govju ēdināšanā
Turpinās pētījums par kālija humātu un tā izmantošanu slaucamo govju ēdināšanā

Globālais pieprasījums pēc lopkopības produktiem, kas cilvēka uzturam ir sv...