, .
cloudy 20.2℃
Vārda dienu svin: Līga

Smart Farm – viss, ko var vēlēties piensaimnieks

Elīna Andiņa , 16-05-2023
Smart Farm – viss, ko var vēlēties piensaimnieks

Smart Farm ir AS Dimedium Latvija preču zīme, kas apvieno rūpīgi atlasītus inovatīvus risinājumus un produktus ganāmpulku aprūpei un menedžmentam. Smart Farm projektu vadītājs Valters Roms piensaimniecības nozarē ir jau vairāk nekā 20 gadu un savu pieredzi var izmantot, izvēloties piemērotāko katra saimnieka un fermas vajadzībām.

– Kas īsti ir Smart Farm?
Smart Farm ietilpst daudzi produkti – programmas, iekārtas, palīglīdzekļi, kas palīdz saimniekiem ikdienā sakārtot un kontrolēt fermas norises, pieņemt lēmumus un gūt peļņu. Es pat varētu teikt tā – Smart Farm piedāvā pilnīgi visu, kas piensaimniekam ir nepieciešams, izņemot slaukšanu un dzesēšanu. Katrs no produktiem ir neatkarīgs – ultraskaņas iekārtas, barošanas programma, mērinstrumenti, mēslu transportieri, guļvietas, fermu aizkari, ventilatori un ventilācijas sistēmas, grīdu un guļvietu segumi, jaunlopu barošanas automāti, jaunlopu turēšanas aprīkojums gan iekštelpām, gan āra turēšanai... – saimnieks izvēlas tikai to, kas viņa fermai ir nepieciešams. Smart Farm produktu klāsts arī tiek regulāri papildināts. Mūsu pamatmērķis ir atbalstīt klientus tieši aspektos, kas viņiem ir vajadzīgi.

Kā īpašu tehnoloģiju no Smart Farm piedāvājuma es izceltu sausnas krūzi SCiO Cup – ar to dažu sekunžu laikā var veikt lopbarības sausnas analīzi. Alternatīva būtu veikt žāvēšanu vai brauciens uz laboratoriju. Tāpat gribētu izcelt barošanas programmu One milc, ar kuras palīdzību saimniecības vadītājs/īpašnieks veic ikdienas barības kontroli, bet barošanas speciālists attiecīgi veic barības sagatavošanu un izdalīšanu, viegli kontrolējot procesus. Šeit īpaši svarīgi pieminēt, ka ar programmu var menedžēt barības atlikumus, kas paliek no slaucamām govīm. Šo iekārtu var uzstādīt uz jebkura jau esoša barības miksera...

 

 

 

Pilnu rakstu lasiet aprīļa SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā

Govju virusālā diareja (Bovine viral diarrhoea, BVD) ir liellopu infekcijas...

Tukuma piens attīstības stāsts
Tukuma piens attīstības stāsts

Tukuma piens ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. S...

SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos
SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos

SIA Naukšēni Valmieras novadā izveidojusies no savulaik spēcīgās kopsaimnie...

Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē
Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē

Par Fendt 700 Vario septīto paaudzi jeb Gen7 būs dzirdējis ikviens, kas kau...