, .
fair_day 22.6℃
Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

Scandagra Latvia aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā

SIA SCANDAGRA LATVIA , 16-01-2024
Scandagra Latvia aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā

Gaidot Scandagra Latvia 15 gadu jubileju, ikviens bērns un jaunietis vecumā no 3 līdz 16 gadiem tiek aicināts piedalīties radošā zīmējumu konkursā, kas norisināsies no šī gada janvāra līdz pat maijam. Konkurss tiek organizēts ar mērķi atbalstīt un veicināt bērnu un jauniešu radošo domāšanu, iztēli un pašizpausmi, kā arī interesi par lauksaimniecības nozari. Laureāti saņems pārsteiguma balvas atbilstoši vecuma grupai.
 

Scandagra Latvia 15. jubilejas gadā esam nolēmuši organizēt radošu konkursu, ar kā palīdzību vēlamies bērnu un jauniešu vidū popularizēt lauksaimniecību kā patiesi aizraujošu nozari ar augstu attīstības potenciālu. Arvien svarīgāka kļūst jaunās paaudzes izglītošana un informēšana par lauksaimniecību un ar to saistītajiem aspektiem, tāpēc, rīkojot šo konkursu, mēs vēlamies veicināt bērnu domāšanu par to, kas tad īsti dzīvo lauku sētā, ko tur var audzēt un kāpēc lauki mums ir vērtīgi un nozīmīgi. Aicinu ikvienu bērnu un jaunieti, kam interesē lauksaimniecība un ir vēlme radoši izpausties, piedalīties šajā zīmējumu konkursā,” aicina Scandagra Latvia mārketinga vadītāja Lelde Simanoviča.

Zīmējumu konkurss norisināsies no šī gada janvāra līdz pat maijam. Konkursa laikā, atbilstoši katra mēneša izvirzītajai tēmai, bērniem un jauniešiem vecumā no 3 līdz 16 gadiem ir iespējams sagatavot zīmējumu brīvi izvēlētā zīmēšanas tehnikā. Katram mēnesim ir sagatavotas divas tematikas: janvāris – “Kas dzīvo lauku sētā un ko tur audzē?” vai “Mani mazie lauksaimnieka sapņi”, februāris – “Gribētu būt lauksaimnieks” vai “Ģimenes dzīve laukos”, marts – “Mani lauku piedzīvojumi” vai “Mani lauki - mans zelts”, aprīlis – “Dzīve lauku fermā” vai “Lauku dzīves iemītnieki”.

Aplūkot un balsot par iesniegtajiem konkursa darbiem būs iespējams Scandagra Latvia mājaslapā, kā arī Facebook lapā. Darbi tiks vērtēti un apbalvoti trīs vecuma kategorijās. Katra mēneša konkursa uzvarētāji – pirmie trīs darbi ar vislielāko balsu skaitu – tiks paziņoti Scandagra Latvia mājas lapā, kā arī laureātu darbu autori saņems katrai vecuma grupai atbilstošas pārsteiguma balvas.

Konkursam sagatavotos zīmējumus aicinām iesniegt līdz konkrētā mēneša beigām – janvāra mēneša darbus līdz 2024. gada 31.janvārim, februāra mēneša darbus līdz 2024. gada 29.februārim, marta mēneša darbus 2024. gada 31.martam un aprīļa mēneša darbus līdz 2024. gada 30.aprīlim. Konkursa darbs un tam pievienota dalībnieka anketa ir jāiesniedz kādā no Scandagra Latvia filiālēm vai sūtot pa pastu uz adresi: Vienības gatve 109, Rīga, LV-2167 ar norādi Zīmējums konkursam.

Sekot līdzi zīmējumu konkursam būs iespējams uzņēmuma mājaslapā, kā arī Facebook lapā. Plašāka informācija par konkursa noteikumiem, prasībām, darbu vērtēšanu un izmantošanu apskatāma konkursa nolikumā.

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Konkurss – #TasteTheOceanContest
Konkurss – #TasteTheOceanContest

#TasteTheOcean (tulkojumā no angļu valodas – “Izbaudi okeānu”) ir Eiropas S...

Balsojums par Eiropas Gada koku
Balsojums par Eiropas Gada koku

Aicinām piedalīties un atbalstīt Eiropas Gada koka balsojumu, Kaņepju ozolu...

AS Dimedium Latvija pārņem Kurzemes ģenētikas biznesu
AS Dimedium Latvija pārņem Kurzemes ģenētikas biznesu

Uzņēmums AS Dimedium Latvija kopš 2024. gada 1. janvāra ir pārņēmis AS Kurz...

Iznākusi Meža gadagrāmata 2024
Iznākusi Meža gadagrāmata 2024

2023. gada nogalē izdota žurnālistes Anitas Jaunbelzeres lolotā ikgadējā “M...