, .
fair_day 17.7℃
Vārda dienu svin: Vizma, Klāra

Pieejams atbalsts akvakultūrā

Lauku atbalsta dienests , 30-05-2024
Pieejams atbalsts akvakultūrā

No 2024. gada 25. jūnija līdz 24. jūlijam norisināsies otrās kārtas projektu pieņemšana pasākumā “Akvakultūra, kas nodrošina vides pakalpojumus”.

Atbalsta mērķis ir veicināt ilgtspējīgas akvakultūras darbības, jo īpaši akvakultūras ražošanas konkurētspējas stiprināšanu, vienlaikus nodrošinot, ka darbības ilgtermiņā ir ekoloģiski ilgtspējīgas. Kārtas kopējais finansējums uz pieciem gadiem ir 2 miljoni eiro.

Uz atbalstu var pretendēt Pārtikas un veterinārajā dienestā reģistrēti vai atzīti akvakultūras un bioloģiskās akvakultūras nozares uzņēmumi. Atbalstu piešķir par zivju dīķu platību, kas ir pretendenta īpašumā vai lietošanā visā saistību periodā. Saistību termiņš ir pieci gadi, sākot no 2024. gada.

Projektu iesniegumi pretendentiem ir jāiesniedz, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu (EPS). Detalizētāka informācija par pasākuma noteikumiem un pieteikšanās kārtību skatāma dienesta tīmekļvietnē. Tālrunis uzziņām: +371 67095000.

Projektus var īstenot ar Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu, zvejniecības un akvakultūras fonda un Programmas zivsaimniecības attīstībai 2021. - 2027. gadam atbalstu.

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
LAD: Lauku atbalsta dienests atgādina par zālāju apsaimniekošanas termiņiem
LAD: Lauku atbalsta dienests atgādina par zālāju apsaimniekošanas termiņiem

Tuvojoties zālāju apsaimniekošanas termiņiem, Lauku atbalsta dienests (LAD)...

Premjers ar lauksaimniekiem pārrunā iespējas mazināt izejvielu cenu kāpumu
Premjers ar lauksaimniekiem pārrunā iespējas mazināt izejvielu cenu kāpumu

Lai kopā ar Latvijas lauksaimniekiem pārrunātu nozares aktuālākos izaicināj...

Ja to var ēst, mēs Zemgalē to varam saražot
Ja to var ēst, mēs Zemgalē to varam saražot

Pagājušajā gadā Zemgales reģiona attīstība kopumā bija stabila un ļoti tuva...

Labības kulšanas pirmie rezultāti ir labāki nekā pērn
Labības kulšanas pirmie rezultāti ir labāki nekā pērn

Ziemas miežu, ziemas rapša un agro ziemas kviešu kulšanas pirmie rezultāti ...