Saimnieks LV
, .
partlycloudy_night 0.9℃
Vārda dienu svin: Vents, Centis, Gotfrīds

Par LAD klientu persona var reģistrēties pati Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā

Lauku atbalsta dienests , 07-03-2023
Par LAD klientu persona var reģistrēties pati Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā

Lauku atbalsta dienests ir izstrādājis iespēju ikvienam interesentam Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) reģistrēties par LAD klientu, aizpildot pašreģistrācijas pieteikumu. Tas nozīmē, ka personas var patstāvīgi reģistrēties par LAD klientiem EPS.

Līdz šim, lai kļūtu par dienesta klientu, personai vajadzēja doties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem un iesniegt parakstītu veidlapu klātienē vai nosūtīt to elektroniski parakstītu e-pastā.

Jaunā pašreģistrācijas funkcionalitāte darbojas un ir pieejama EPS no šī gada 7. marta.  

Lai pašreģistrētos par LAD klientu EPS, personai ir nepieciešams derīgs elektroniskais paraksts - eParaksts vai eParaksts mobile. Fiziska persona sistēmā par klientu var reģistrēt tikai pati sevi. Juridiska persona var reģistrēties, ja LR Uzņēmumu reģistrā ir norādīts kā uzņēmuma pārstāvis, kas var rīkoties juridiskās personas vārdā.

Reģistrācijas procesā personai ir nepieciešams aizpildīt klienta anketu, norādot savus bankas datus un kontaktinformāciju saziņai. Būtiski ir klienta formā minēt korektu e-pasta adresi, jo pēc pašreģistrācijas uz šo elektronisko pastu pienāk apstiprinājums ar klientu numuru, EPS lietotāja pieejas tiesībām un citu svarīgu informāciju.

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Lely Horizon – saimniecības digitalizācija
Lely Horizon – saimniecības digitalizācija

Saimniecības pārvaldības programma Lely Horizon ļauj ne tikai kāpināt saimn...

Plūdu apdraudējums: kas jāzina pirms īpašuma pirkuma vai būvniecības
Plūdu apdraudējums: kas jāzina pirms īpašuma pirkuma vai būvniecības

Straujš atkušņa periods, intensīvi nokrišņi un stiprs vējš. Plūdi var nodar...

Attīsti saimniecību gudri un efektīvi – individuālas konsultācijas ar ES atbalstu
Attīsti saimniecību gudri un efektīvi – individuālas konsultācijas ar ES atbalstu

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) uzsāk Eiropas Lauks...