, .
cloudy 19.1℃
Vārda dienu svin: Līga

Noslēgusies akcija "Ziedu ceļos"

Latvijas valsts meži , 01-09-2023
Noslēgusies akcija "Ziedu ceļos"

Ar Imanta Ziedoņa sacīto “Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties” šī gada maijā atklājām akciju “Ziedu ceļos”. Koši ziedošā četru dārzu – Dobeles, Babītes, Kalsnavas un Rundāles – sadarbība šajos divos mēnešos pa ceļiem un taciņām ziedu krāsu un smaržu pasaulē veda vairāk nekā 10 000 viesu.

30. augusta noslēguma konferencē LVM Kalsnavas arborētumā kopā pulcējās akcijā iesaistīto ziedošo dārzu pārstāvji un sadarbības partneri, lai atskatītos uz projektā sasniegtajiem rezultātiem un veiktu balvu izlozi. Starp sasniegtajiem rezultātiem uzsverama kopēja sadarbības tīkla izveide, kas ļāvusi ieviest dažādas aktivitātes, uzrunājot tūristus citādā, vel nebijušā veidā. Kopīgi sadarbojoties, izdevies sasniegt plašāku un daudzveidīgāku auditoriju. Kopumā projekta “Ziedu ceļos” laikā izsniegti vairāk nekā 10 000 akcijas taloniņiu, no kuriem atpakaļ saņemts 81. Starp saņemtajiem taloniem tika veikta dārzu sarūpēto balvu izloze, kas tuvākajā laikā, kā skaista atmiņa par piedzīvoto, ceļos pie to ieguvējiem. Konferences noslēgumā dalībnieki iepazinās ar LVM Kalsnavas arborētuma kolekciju un ikdienas praktiskajiem dārza kopšanas padomiem.

Doma par akcijas “Ziedu ceļos” turpināšanu aizrāvusi arī citus dārzus Latvijā, kas gatavi iesaistīties plašākas programmas nodrošināšanā 2024. gadā. Jau tuvākajā laikā plānota tikšanās, lai radītu idejas jaunam “Ziedu ceļos”, kas notiks vēl vairāk vietās visā Latvijā. 

Ikviena satikšanās ir vērtīga domu, ideju un kopības sajūtas veicināšanai. Ziedu ceļos liek komatu, lai nākamgad aicinātu atkal!

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Konkurss – #TasteTheOceanContest
Konkurss – #TasteTheOceanContest

#TasteTheOcean (tulkojumā no angļu valodas – “Izbaudi okeānu”) ir Eiropas S...

Balsojums par Eiropas Gada koku
Balsojums par Eiropas Gada koku

Aicinām piedalīties un atbalstīt Eiropas Gada koka balsojumu, Kaņepju ozolu...

AS Dimedium Latvija pārņem Kurzemes ģenētikas biznesu
AS Dimedium Latvija pārņem Kurzemes ģenētikas biznesu

Uzņēmums AS Dimedium Latvija kopš 2024. gada 1. janvāra ir pārņēmis AS Kurz...

Scandagra Latvia aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā
Scandagra Latvia aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā

Gaidot Scandagra Latvia 15 gadu jubileju, ikviens bērns un jaunietis vecumā...