, .
cloudy 10.2℃
Vārda dienu svin: Armands, Armanda

Mazliet elegances ekskluzīvie saldumi

Dace Ezera , 08-02-2021
Mazliet elegances ekskluzīvie saldumi

Aizputē ar labiem panākumiem darbojas ģimenes uzņēmums Mazliet elegances, kas ražo ekskluzīvus saldumus. Katru gadu to klāsts papildinās ar vismaz diviem jauniem produktiem.  Īpašnieces Karīna un Agate ir lepnas ar savu uzņēmumu – gardumus iemīļojuši ne tikai  vietējie aizputnieki, bet iepirkties brauc arī liepājnieki, rīdzinieki un saldummīļi no vēl citām pilsētām.

Viss top no dabīgiem produktiem
„Mūsu uzņēmums pastāv tikai trīs gadus. Esam divas īpašnieces – es un Agate Gūtmane, nevienai no mums nav konditora izglītības. Dzīvojot mazpilsētā un domājot, ko varam iegādāties šeit vai citās lielākās pilsētās, radās plāns sākt ko veidot Aizputē, lai vietējiem iedzīvotājiem pēc izsmalcinātiem saldumiem nebūtu jādodas uz Liepāju vai Rīgu, bet gluži otrādi – lai liepājnieki un rīdzinieki brauktu pie mums. Idejas pamatā ir ekskluzīvu konditorejas izstrādājumu ražošana. Pašā sākumā tie bija franču makarūni. Nākamie kārumi bija ogu zefīri un eklēri,” sarunu uzsāk Karīna Gūtmane, pastāstot, ka Mazliet elegances ir ģimenes uzņēmums, jo viņas un Agates vīri ir brāļi.

Jau no paša sākuma primārais bijis, lai produkti būtu no dabīgām izejvielām. Meklējušas saimniecības, kur iegādāties lauku olas, bioloģiskos miltus. „Savus izstrādājumus gatavojam no visām šīm dabīgajām izejvielām. Miltus pasūtām no Valmieras puses, olas no Kuldīgas. Gan pašas braucam pakaļ, gan ar Omnivas starpniecību saņemam,” atklāj Karīna. Sava veikala viņām nav, bet uz svētku laiku, sagaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu, ir izveidots stends. Aizputnieki viņu ražojumus esot iecienījuši, tāpat saldumus iegādāties brauc no Liepājas, Kuldīgas, Kandavas, reklāma pamanīta sociālajos tīklos...

 

 

 

 

Pilnu interviju ar uzņēmumu Mazliet elegances lasiet februāra SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Komentāri


Jūsu komentārs

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Konvencionālo slaukšanas iekārtu starpdezinfekcijas sistēmas
Konvencionālo slaukšanas iekārtu starpdezinfekcijas sistēmas

Pierasts, ka visas automātiskās slaukšanas iekārtas ir aprīkotas ar automāt...

Izaicinājumi slaukšanas zālē: pupu mazgāšanas un tesmeņa atrietināšanas sistēmu izmantošana
Izaicinājumi slaukšanas zālē: pupu mazgāšanas un tesmeņa atrietināšanas sistēmu izmantošana

Šajā rakstā gribu pastāstīt par izaicinājumiem, ar kādiem sastopas piena ra...

100 kilogrami eksotikas
100 kilogrami eksotikas

Strausu fermā Mazzariņi, kas atrodas Glūdas pagastā starp Jelgavu un Dobeli...

Mūsu pēdu veselība
Mūsu pēdu veselība

Ziema un tumšais laiks ir atkāpies. Fiziskās aktivitātes un slodzes pieaug....