, .
fair_day 17.3℃
Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

LAD: Mainīts klientu apkalpošanas laiks. Tiks organizētas informatīvās dienas par platību maksājumu saņemšanu no 2023. gada

Lauku atbalsta dienests , 20-10-2022
LAD: Mainīts klientu apkalpošanas laiks. Tiks organizētas informatīvās dienas par platību maksājumu saņemšanu no 2023. gada

Lauku atbalsta dienests informē, ka no 2022.gada 1.novembra ir mainīts klientu apkalpošanas darba laiks visos 10 LAD klientu apkalpošanas centros. Tiek ieviesta arī jauna pieeja – informatīvās dienas par jaunā plānošanas perioda nosacījumiem dažādu atbalsta veidu saņemšanai.

Klātienē LAD klientus apkalpo otrdienās, trešdienās un ceturtdienās

LAD turpmāk klientus klātienē apkalpo otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.8.30 – 17.00.

Pirmdienās un piektdienās klientu apkalpošana notiek tikai attālināti, konsultācijas var saņemt pa klientu apkalpošanas tālruni 67095000. Zvanīt uz minēto tālruni klienti var katru darba dienu no plkst.8.00 – 20.00.

Atgādinām, ka LAD klientu apkalpošanas centri atrodas Rīgā, Ogrē, Jelgavā, Talsos, Saldū, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē, Gulbenē un Valmierā.

Informatīvās dienas par platību maksājumu saņemšanas nosacījumiem no 2023. gada

No šā gada novembra katru nedēļu ceturtdienās LAD klientu apkalpošanas centros notiks informatīvās dienas, kuru laikā LAD speciālisti stāstīs par nosacījumiem atbalsta saņemšanai no 2023. gada. Ikviens lauksaimnieks ir aicināts ceturtdienās apmeklēt LAD klientu apkalpošanas centrus un pārrunāt jautājumus, kā pareizi saimniekot savā saimniecībā, lai varētu saņemt platību maksājumus, piemēram, ilgtspēju sekmējošo ienākumu pamatatbalstu, agrovides maksājumus, ekoshēmu atbalstu un citus. No 2023. gada izmaiņas ir ļoti būtiskas, tāpēc LAD aicina lauksaimniekus jau tagad interesēties un noskaidrot, kādas prasības jāievēro.

Katru ceturtdienu plkst.10.00 LAD informēs par galvenajām izmaiņām, parādot prezentāciju visiem interesentiem. Visas dienas garumā noritēs individuālās konsultācijas.

Pirmā informatīvā diena notiks šā gada 3.novembrī. Lai varētu precīzāk sniegt informāciju par konkrēto saimniecību, LAD aicina lauksaimniekus iepriekš pieteikt savu vizīti, zvanot pa tālruni 67095000.

Šobrīd vēl notiek darbs pie dažādu dokumentu izstrādes, Zemkopības ministrija visu aktuālo informāciju publicē ZM mājaslapā www.zm.gov.lv izvēlnē “KLP nākotne”. Te pieejamas arī prezentācijas no ministrijas organizētajām konferencēm reģionos.

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
“Mans Lauks” – ikdienas palīgs lauksaimniekam
“Mans Lauks” – ikdienas palīgs lauksaimniekam

Straujajā un mainīgajā laikmetā dati ir viens no lauku saimniecību vērtīgāk...

Kaitīgo organismu izplatības brīdinājumi publicēti vietnē noverojumi.vaad.gov.lv
Kaitīgo organismu izplatības brīdinājumi publicēti vietnē noverojumi.vaad.gov.lv

Valsts augu aizsardzības dienesta (VAAD) prognožu speciālisti veic regulāru...