, .
partlycloudy_day 11.4℃
Vārda dienu svin: Armands, Armanda

"Kurzemes sēklas" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā saruka par 2,7%

LETA , 02-02-2021
"Kurzemes sēklas" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā saruka par 2,7%

Dārzkopības uzņēmuma "Kurzemes sēklas" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2019.gada 1.oktobra līdz 2020.gada 30.septembrim, bija 3,707 miljoni eiro, kas ir par 2,7% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās 19,9 reizes, līdz 61 542 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

"Kurzemes sēklas" pagājušajā finanšu gadā realizēja produkciju 12 firmas veikalos, kā arī aktīvi strādāja pie labāko puķu un sēklu šķirņu atlases un ieviešanas sortimentā. Pērn uzņēmums sāka realizēt vairāk nekā 30 jaunu veidu dārzeņu un puķu sēklu iepakojumus.

Uzņēmuma vadības ziņojumā minēts, ka "Kurzemes sēklas" veiksmīgi spēj pārvarēt Covid-19 krīzes apstākļus un patlaban neplāno pieteikties kompensējošajiem pasākumiem. Līdztekus uzņēmuma vadība seko līdz aktuālajai informācijai valstī un pasaulē ar mērķi pieņemt atbilstošus lēmumus par uzņēmuma turpmāko darbību.

Kā teikts vadības ziņojumā, patlaban "Kurzemes sēklas" strādā saskaņā un atbilstoši tirgus situācijas prasībām, ieviešot pievilcīgus sēklu iepakojumus un veltot daudz uzmanības uzņēmuma tīmekļvietnes un internetveikala uzlabošanai.

Turpmāk "Kurzemes sēklu" darbības stabilitāti plānots nodrošināt ar "modernu, kvalitatīvu un konkurētspējīgu produktu un augu šķirņu piedāvāšanu tirgum", teikts vadības ziņojumā.

Kompānijas vadība arī norāda, ka būtiski ir savlaicīgi un kvalitatīvi sniegt pakalpojumus, piesaistīt jaunas un efektīvāk izmantot esošās darba rokas, kā arī intensīvi ieviest tehnoloģijas.

"Kurzemes sēklas" apgrozījums finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.oktobra līdz 2019.gada 30.septembrim, bija 3,808 miljoni eiro, kas bija par 2,6% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka vairākkārt - līdz 3093 eiro.

Kā liecina "Firmas.lv" dati, "Kurzemes sēklas" ir reģistrētas 1992.gadā, un kompānijas pamatkapitāls ir 179 280 eiro. Uzņēmums pieder četrām privātpersonām, tostarp kompānijas lielākais īpašnieks ir Andris Kiršentāls (69,17%).

 

 

 

 

Komentāri


Jūsu komentārs

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Iespēja pieteikties atbalstam ražas, dzīvnieku un augu apdrošināšanai
Iespēja pieteikties atbalstam ražas, dzīvnieku un augu apdrošināšanai

Lauku atbalsta dienests (LAD) aicina iesniegt projektu pieteikumus pasākuma...

Amerikāņi domātu, ka ar savu zemi mēs esam miljonāri
Amerikāņi domātu, ka ar savu zemi mēs esam miljonāri

Šodienas lauksaimnieks nav tas, kas bija pirms desmit gadiem – laukos tagad...