, .
fair_day 19.1℃
Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Konkursa “Latvijas garšīgākais medus 2023” rezultāti

Latvijas Biškopības biedrība , 18-09-2023
Konkursa “Latvijas garšīgākais medus 2023” rezultāti

Aicinām iepazīties ar konkursa "Latvijas garšīgākais medus 2023" rezultātiem.

Medus konkursa "Garšīgākais medus 2023'' nominācija – gaišais medus

 

Reģ. Nr. Biškopis Novads Bišu saimju skaits dravā Konkursa numurs Ekspertu komisijas vērtējuma vidējais punktu skaits
4 Dana Rone Rīga 4 114 43.4
2 Ēriks Zaics Rīga 20 112 43.2
39 Dairis Šteins Tukuma 55 134 42.8
10 Gvido Ķirsis Valmieras 2 120 42.4
14 Vija Dedze Talsu 84 121 41.8
42 Maija Malnača Jēkabpils 80 136 41.4
51 Valdis Janovs Rīga 50 139 41.2
30 Antons Jastržemskis Cēsu 30 128 41
3 Vilnis Špats Madonas 36 113 40.6
33 Anna Tiesnese Bauskas 150 129 40.6
29 Viesturs Upītis Preiļu 40 127 40.4
21 Ilze Grava-Niķe Rīga 70 123 40.2
8 Gunta Some Augšdaugavas 25 118 39.6
41 Maija Malnača Jēkabpils 80 135 38.8
47 Alda Hāne Siguldas 60 137 38.6
35 Ilvija Jakovina Valmieras 85 131 38.4
36 Iveta Aizupe Ropažu 45 132 38.4
25 Andris Šneiders Tukuma 50 125 37.8
5 Leons Jānis Sprūds Dienvidkurzemes 15 115 36.6
54 Andris Liepiņš Olaines 50 140 36
38 Ģirts Pētersons Dobeles 20 133 33.6
22 Laura Celma Ventspils 11 124 32.6
19 Judīte Kaktiņa Alūksnes 69 122 31.8
49 Solvita Šmite Ogres 10 138 30.6
34 Ilvija Jakovina Valmieras 85 130 30.2
6 Andrejs Varganovs Siguldas 52 116 29.4
7 Guntars Melnis Augšdaugavas 30 117 29.4
1 Andris Muižarājs Limbažu 23 111 29
9 Gatis Vorkalis Bauskas 4 119 28.8
28 Dace Vilsone Kuldīgas 15 126 28.2

 

Medus konkursa "Garšīgākais medus 2023'' nominācija – tumšais medus

Reģ. Nr. Biškopis Novads Bišu saimju skaits dravā Konkursa numurs Ekspertu komisijas vērtējuma vidējais punktu skaits
53 Valdis Janovs Rīga 35 230 45.3
31 Dzintars Liepiņš Cēsu 50 221 44.5
12 Aivars Radziņš Cēsu 25 212 44.1
17 Māris Andriksons Ogres 30 215 44.1
23 Baiba Sīmane SIA Bee Box Ogres 12 218 43.8
11 Rimants Gaidamovičs Valmieras 100 211 43.5
26 Edgars Soldāns Zs Tūmeņi Preiļu 500 220 43.5
20 Ilze Grava-Niķe, ZS Zemnieki Rīga 70 217 43.1
40 Dairis Šteins Tukuma 55 224 43.1
50 Solvita Šmite Ogres 10 229 42.8
43 Liena Muceniece Lielvārdes 65 225 42.5
37 Iveta Aizupe Ropažu 45 223 42.1
56 Ilona Parinova Gulbenes 40 232 42.1
24 Ieva Galvāne Cēsu 30 219 41.5
55 Ilona Parinova Gulbenes 40 231 41.5
46 Jānis Liepnieks Jelgavas 70 227 41.3
13 Gatis Jurjāns Smiltenes 5 213 40.8
16 Artūrs Grudovskis Dobeles 172 214 40.1
32 Anna Tiesnese Bauskas 150 222 39.8
48 Alda Hāne Siguldas 60 228 38.8
18 Mareks Ševšelovs Ogres 4 216 38.4
44 Liena Muceniece Lielvārdes 65 226

37.8

 

Medus konkursa "Garšīgākais medus 2023'' nominācija – monoflorais medus

Reģ. Nr. Biškopis Novads Bišu saimju skaits dravā Konkursa numurs Ekspertu komisijas vērtējuma vidējais punktu skaits
15 Vija Dedze Talsu 84 312 44.6
52 Valdis Janovs Rīga 35 314 44.5
45 Jānis Liepnieks Jelgavas 70 313 41.8
27 Edgars Soldāns Zs Tūmeņi Preiļu 500 311 39

 

Medus konkurss ''Garšīgākais medus 2023'' nominācija – iecienītākais medus

Reģ. Nr. Biškopis Novads Bišu saimju skaits dravā Medus veids Konkursa numurs Vieta pēc iegūto punktu skaita
60 Modista Mogensena Leif Mogensen Bauskas 30 Iecienītākais 414 1.
53 Valdis Janovs Rīgas Jumtu medus Rīga 35 Tumšais 230 2.
27 Edgars Soldāns Zs Tūmeņi Preiļu 500 Monoflors lapu izsvīd. 311 3.
15 Vija Dedze Talsu 84 Monoflorais Viršu 312 4.
69 Sanda Pogule Cēsu 28 Iecienītākais 423 5.-6.
70 Agita Eglīte Ogres 40 Iecienītākais 424
51 Valdis Janovs Rīgas Jumtu medus Rīga 35 Gaišais 139 7.
48 Alda Hāne Siguldas 60 Tumšais 228 8.
12 Aivars Radziņš Cēsu 25 Tumšais 212 9. - 10.
43 Liena Muceniece Lielvārdes 65 Tumšais 225
75 Madara Zustere Cēsu 35 Iecienītākais 429 11. - 14.
45 Jānis Liepnieks Jelgavas 70 Monoflorais liepu 313
52 Valdis Janovs Rīgas Jumtu medus Rīga 35 Monoflorais liepu 314
26 Edgars Soldāns Zs Tūmeņi Preiļu 500 Tumšais 220
36 Iveta Aizupe Ropažu 45 Gaišais 132 15. - 20.
58 Ivars Lukšo Gulbenes 42 Iecienītākais 412
62 Aleksandrs Radionovs Ogres 10 Iecienītākais 416
68 Baiba Sīmane SIA Bee Box Ogres 20 Iecienītākais 422
76 Ivars Bernšteins Ventspils 18 Iecienītākais 430
31 Dzintars Liepiņš Cēsu 50 Tumšais 221
4 Dana Rone Rīga 4 Gaišais 114 21. - 26.
30 Antons Jastržemskis Cēsu 30 Gaišais 128
49 Solvita Šmite Ogres 10 Gaišais 138
74 Armands Gumbris Valmieras 121 Iecienītākais 428
23 Baiba Sīmane SIA Bee Box Ogres 12 Tumšais 218
56 Ilona Parinova Gulbenes 40 Tumšais 232
8 Gunta Some Augšdaugavas 25 Gaišais 118 27. - 35.
9 Gatis Vorkalis Bauskas 4 Gaišais 119
14 Vija Dedze Talsu 84 Gaišais 121
22 Laura Celma Ventspils 11 Gaišais 124
61 Ilze Grava-Niķe, ZS Zemnieki Rīga 70 Iecienītākais 415
63 Mārtiņš Leibus Jelgavas 93 Iecienītākais 417
32 Anna Tiesnese Bauskas 150 Tumšais 222
37 Iveta Aizupe Ropažu 45 Tumšais 223
40 Dairis Šteins Tukuma 55 Tumšais 224
10 Gvido Ķirsis Valmieras 2 Gaišais 120 36. - 48.
21 Ilze Grava-Niķe, ZS Zemnieki Rīga 70 Gaišais 123
29 Viesturs Upītis Preiļu 40 Gaišais 127
33 Anna Tiesnese Bauskas 150 Gaišais 129
35 Ilvija Jakovina Valmieras 85 Gaišais 131
38 Ģirts Pētersons Dobeles 20 Gaišais 133
39 Dairis Šteins Tukuma 55 Gaišais 134
73 Oskars Limors Dienvidkurzemes 28 Iecienītākais 427
18 Mareks Ševšelovs Ogres 4 Tumšais 216
20 Ilze Grava-Niķe, ZS Zemnieki Rīga 70 Tumšais 217
24 Ieva Galvāne Cēsu 30 Tumšais 219
46 Jānis Liepnieks Jelgavas 70 Tumšais 227
55 Ilona Parinova Gulbenes 40 Tumšais 231
1 Andris Muižarājs Limbažu 23 Gaišais 111 49. - 68.
2 Ēriks Zaics Rīga 20 Gaišais 112
3 Vilnis Špats Madonas 36 Gaišais 113
6 Andrejs Varganovs Siguldas 52 Gaišais 116
7 Guntars Melnis Augšdaugavas 30 Gaišais 117
19 Judīte Kaktiņa Alūksnes 69 Gaišais 122
28 Dace Vilsone Kuldīgas 15 Gaišais 126
41 Maija Malnača Jēkabpils 80 Gaišais 135
47 Alda Hāne Siguldas 60 Gaišais 137
54 Andris Liepiņš Olaines 50 Gaišais 140
59 Gunta Silkāne Rēzeknes 120 Iecienītākais 413
64 Inese Zeiļuka Ludzas 45 Iecienītākais 418
65 Ilmārs Gūtmanis Aizkraukles 50 Iecienītākais 419
67 Emīls Liepnieks Dienvidkurzemes 90 Iecienītākais 421
71 Natālija Dirda Jēkabpils 52 Iecienītākais 425
72 Juris Kalniņš Siguldas 28 Iecienītākais 426
11 Rimants Gaidamovičs Valmieras 100 Tumšais 211
13 Gatis Jurjāns Smiltenes 5 Tumšais 213
16 Artūrs Grudovskis Dobeles 172 Tumšais 214
50 Solvita Šmite Ogres 10 Tumšais 229
5 Leons Jānis Sprūds Dienvidkurzemes 15 Gaišais 115 69. - 76.
25 Andris Šneiders Tukuma 50 Gaišais 125
34 Ilvija Jakovina Valmieras 85 Gaišais 130
42 Maija Malnača Jēkabpils 80 Gaišais 136
57 Anete Jānis Rudzīši Ogres 40 Iecienītākais 411
66 Ilmārs Gūtmanis Aizkraukles 50 Iecienītākais 420
17 Māris Andriksons Ogres 30 Tumšais 215
44 Liena Muceniece Lielvārdes 65 Tumšais 226

 

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Konkurss – #TasteTheOceanContest
Konkurss – #TasteTheOceanContest

#TasteTheOcean (tulkojumā no angļu valodas – “Izbaudi okeānu”) ir Eiropas S...

Balsojums par Eiropas Gada koku
Balsojums par Eiropas Gada koku

Aicinām piedalīties un atbalstīt Eiropas Gada koka balsojumu, Kaņepju ozolu...

AS Dimedium Latvija pārņem Kurzemes ģenētikas biznesu
AS Dimedium Latvija pārņem Kurzemes ģenētikas biznesu

Uzņēmums AS Dimedium Latvija kopš 2024. gada 1. janvāra ir pārņēmis AS Kurz...

Scandagra Latvia aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā
Scandagra Latvia aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā

Gaidot Scandagra Latvia 15 gadu jubileju, ikviens bērns un jaunietis vecumā...