, .
cloudy 3.9℃
Vārda dienu svin: Lavīze, Luīze, Laila

Informatīvās kampaņas "Ejam dillēs!" ietvaros izglītos iedzīvotājus par ES Kopējās lauksaimniecības politiku un tās ieguvumiem

LETA , 10-10-2023
Informatīvās kampaņas "Ejam dillēs!" ietvaros izglītos iedzīvotājus par ES Kopējās lauksaimniecības politiku un tās ieguvumiem

Foto - ejamdilles.lv

Sākta informatīvā kampaņa "EJAM DILLĒS!", kuras ietvaros Latvijas iedzīvotājus plānots izglītot par Eiropas Savienības (ES) Kopējās lauksaimniecības politikas nozīmi ikdienā, kā arī veicināt ilgtspējīgas un konkurētspējīgas lauksaimniecības nozares attīstību.

"EJAM DILLĒS!" mērķis ir veicināt sabiedrības zināšanas un informētību par ES Kopējās lauksaimniecības politiku, skaidrojot lauku reģionu attīstības nozīmi, lai iedzīvotājiem nodrošinātu veselīgu un ilgtspējīgu pārtiku.

Kampaņas ietvaros tiks uzstādīti digitālie stendi dažādās Latvijas pilsētu bibliotēkās un kultūras namos. Tajos ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar ES Kopējās lauksaimniecības politikas galvenajiem mērķiem un ieguvumiem, kā arī iegūt informāciju par dažādiem pieejamajiem atbalsta instrumentiem. Būtiski, ka informācija par kampaņu ir paredzēta ne vien lauksaimniecības jomas pārstāvjiem, bet ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Tā mudina izvēlēties vietējo ražotāju produkciju un atbalstīt mūsu pašu lauksaimniekus, tādējādi veicinot ne vien Latvijas lauku reģionu attīstību, bet arī ilgtspējīgu pārtikas apriti.

No 2.oktobra līdz 30.oktobrim informatīvie stendi izvietoti tirdzniecības centrā "Sāga", Biķeru ielā 4, Dreiliņos, "ATTA CENTRE", Rīgā, Krasta ielā 60 un Ulbrokas kultūras centrā "Ulbrokas Pērle", Ulbrokā, Institūta ielā 3. No 2023.gada novembra līdz pat 2024.gada jūlijam digitālie stendi būs pieejami arī citās Latvijas pilsētās.

Interaktīvā ceļojošā izstāde ar iespēju izzināt plašāk par ES Kopējās lauksaimniecības politikas ieguvumiem, dosies ceļā jau oktobra vidū. Tās ietvaros īpaši aprīkots kemperis viesosies dažādās skolās visā Latvijā, lai stāstītu jauniešiem par ieguvumiem un iespējām, ko šī politika nozīmē viņiem gan kā patērētājiem, gan arī kā potenciāli topošajiem lauksaimniekiem.

Informatīvā kampaņa "Ejam Dillēs!" tiek realizēta ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu.

Līdzfinansē Eiropas Savienība. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības uzskatus un viedokļus. Ne Eiropas Savienība, ne piešķīrēja iestāde par tiem nevar tikt sauktas pie atbildības.

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
LAD publiskajā kartē publicēts kūdraugšņu slānis
LAD publiskajā kartē publicēts kūdraugšņu slānis

Lauku atbalsta dienesta kartē https://karte.lad.gov.lv/ ir publicēts kūdrau...

LAD klienti var veikt lauku bloku precizēšanu
LAD klienti var veikt lauku bloku precizēšanu

No 2024. gada 26. februāra līdz 2. aprīlim klientiem ir iespēja uzsākt lauk...

Informācija par piekļuves izmaiņām sistēmai TRACES
Informācija par piekļuves izmaiņām sistēmai TRACES

No 2024. gada aprīļa piekļuve TRACES sistēmai tiks mainīta no paroles uz di...