, .
cloudy 20.2℃
Vārda dienu svin: Līga

Corteva Agriscience Biologicals seminārs lauksaimniekiem

Inese PUNDIŅA , 28-04-2023
Corteva Agriscience Biologicals seminārs lauksaimniekiem

Marta beigās Corteva Agriscience aicināja Latvijas lauksaimniekus – saimniecību vadītājus un agronomus – uz semināru, kurā prezentēja Cortevas Agriscience Biologicals risinājumus ilgtspējīgai lauksaimniecība

Pasākums norisinājās viesmīlīgajās un modernajās viesnīcas Zoltners semināra telpās pašā Zemgales centrā.

Seminārā uzstājās Corteva Agriscience vadītāja Baltijas valstīs Ingrīda Kazlauskaite un bioloģisko produktu grupas klientu tehnoloģiju speciālists Ziemeļu un Baltijas valstīs Jens Larsens (Jens Larsen).

Ingrīda semināra dalībniekus iepazīstināja ar kompānijas Corteva darbību un mērķiem lauksaimniecības nozarē pasaulē un arī mūsu reģionā. “Mēs veicam uzņēmējdarbību vairāk nekā 140 valstīs, nodarbinām vairāk nekā 21 000 darbinieku un veicam pētījumus vairāk nekā 150 pētniecības un attīstības institūtos visā pasaulē,” savas uzstāšanās laikā stāstīja Ingrīda.

“Šobrīd mēs pārveidojam lauksaimniecību, lai tā atbilstu mūsu mainīgās pasaules prasībām un iespējām. Mēs pastāvam, lai palīdzētu lauksaimniekiem attīstīties, vienlaikus atbalstot drošu, uzticamu un ilgtspējīgu pārtikas sistēmu. Mēs to darām, izmantojot pētniecību, izstrādi un novatoriskas tehnoloģijas. Liels skaits produktu mūsu portfelī izstrādāti mūsdienu daudzveidīgajiem un izaicinošajiem augšanas apstākļiem. Tā kā lauksaimniekiem jāievēro arvien vairāk ierobežojumu attiecībā uz augu aizsardzības līdzekļu lietošanu, Corteva intensīvāk koncentrējas uz bioloģiskajiem produktiem. Bioloģija ir kā daļa no integrētajiem risinājumiem. Mūsu bioloģisko produktu portfelis ir jauns un ietver dažādas aktīvās sastāvdaļas ar biostimulantu un biokontroles aktivitāti.”

Savukārt Jens, iepazīstinot ar sevi, pastāstīja, ka Corteva Agriscience komandā strādā jau 4 gadus, bet pirms tam 25 gadus bija lauksaimnieku konsultants Dānijā un ir uzkrājis vērtīgu praktisko pieredzi, kas ļoti palīdz darbā, meklējot un izvērtējot jaunus un ilgtspējīgus risinājumus mūsdienu lauksaimniecībai...

 

 

Pilnu rakstu lasiet aprīļa SAIMNIEKS LV numurā!

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā
Govju virusālā diareja – pasaules mēroga izaicinājums piena lopkopībā

Govju virusālā diareja (Bovine viral diarrhoea, BVD) ir liellopu infekcijas...

Tukuma piens attīstības stāsts
Tukuma piens attīstības stāsts

Tukuma piens ir viens no lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Latvijā. S...

SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos
SIA "Naukšēni" – inovatīvi un droši sava ceļa meklējumos

SIA Naukšēni Valmieras novadā izveidojusies no savulaik spēcīgās kopsaimnie...

Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē
Fendt 700 Vario Gen7 – jauns etalons savā jaudas klasē

Par Fendt 700 Vario septīto paaudzi jeb Gen7 būs dzirdējis ikviens, kas kau...