, .
clearsky_day 23.4℃
Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

Atvērta pieteikšanās dalībai tiešsaistes konferencē "Līdzsvarota lauksaimniecība 2023"

Latvijas Lauksaimniecības universitāte , 18-01-2023
Atvērta pieteikšanās dalībai tiešsaistes konferencē "Līdzsvarota lauksaimniecība 2023"

No 23. līdz 24. februārim Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes – LBTU (iepriekš Latvijas Lauksaimniecības universitāte – LLU) Lauksaimniecības fakultāte organizē gadskārtējo zinātniski praktisko konferenci "Līdzsvarota lauksaimniecība 2023", kas norisināsies tiešsaistē un tiks pārraidīta Zoom platformā. 

Konference mērķis ir jaunāko zinātnisko sasniegumu un praktiskās pieredzes popularizēšana, kā arī domu apmaiņa par ilgtspējīgu saimniekošanu.

Ar 2022. gadā veikto pētījumu rezultātiem un nozares aktualitātēm aicināti iepazīties lauksaimniecības zinātnisko iestāžu kolēģi, Zemkopības ministrijas speciālisti, lauksaimniecības konsultanti, lauksaimnieku biedrību pārstāvji, uzņēmumu vadītāji, agronomi, zemnieki, lauksaimniecības pakalpojumu sniedzēji un topošie lauksaimniecības speciālisti.

Konferences organizēšana ik gadus notiek, Lauksaimniecības fakultātei sadarbojoties ar Latvijas Lauksaimniecības un mežu zinātņu akadēmiju (LLMZA) un Ziemeļvalstu Lauksaimniecības zinātnes asociācijas Latvijas nodaļu (NJF Latvia). Konferences mājas lapā būs iespēja iepazīties ar stendu ziņojumiem, savukārt pieredzējušie un jaunie zinātnieki ziņos par pētījumu rezultātiem visās trīs lauksaimniecības pamata nozarēs: laukkopībā, dārzkopībā un lopkopībā.

Lai iesniegtu publikāciju (tēzes, zinātniskais raksts, praktiskās pieredzes raksts vai stenda referāts) un / vai prezentāciju, dalībniekiem nepieciešams reģistrēties vai autorizēties konferences mājaslapā. Rakstu kopsavilkuma (tēžu) iesniegšana notiek līdz 16. janvārim plkst. 10.00, stenda referātu iesniegšana PowerPoint formātā notiek līdz 21. februārim, savukārt rakstu iesniegšana līdz 27. februārim. Detalizēta informācija par sagatavēm pieejama, izmantojot šo saiti.

Savukārt konferencē var piedalīties arī klausītāju statusā, aizpildot reģistrācijas formu līdz 20. februārim. Piesakoties dalībai, interesenti pirms konferences saņems atgādinājumu un saiti uz konferences tiešraidi.

Par aktualitātēm un jaunumiem aicinām sekot līdzi Lauksaimniecības fakultātes mājaslapā. Par konferences dienas kārtību tiks ziņots.

 

 

 

 

Iesakām izlasīt Skatīt vairāk
Konkurss – #TasteTheOceanContest
Konkurss – #TasteTheOceanContest

#TasteTheOcean (tulkojumā no angļu valodas – “Izbaudi okeānu”) ir Eiropas S...

Balsojums par Eiropas Gada koku
Balsojums par Eiropas Gada koku

Aicinām piedalīties un atbalstīt Eiropas Gada koka balsojumu, Kaņepju ozolu...

AS Dimedium Latvija pārņem Kurzemes ģenētikas biznesu
AS Dimedium Latvija pārņem Kurzemes ģenētikas biznesu

Uzņēmums AS Dimedium Latvija kopš 2024. gada 1. janvāra ir pārņēmis AS Kurz...

Scandagra Latvia aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā
Scandagra Latvia aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā

Gaidot Scandagra Latvia 15 gadu jubileju, ikviens bērns un jaunietis vecumā...