Saimnieks LV KONTAKTI | Žurnāls Saimnieks LV | Žurnāls Dārzs un Drava | FLLA |
Sākums | Notikumi | Katalogs | Sludinājumi | Foto | Video | Noderīgas saites | Satura abonēšana | Žurnālu abonēšana | Meklēšana  

Otrdiena, 25. jūlijs, 2017
Vārdadienas: Jēkabs, Žaklīna
 Ieeja reģistrētiem lietotājiem
 Reģistrēties (bezmaksas)
AgronomijaAgroķīmijaLopkopībaMežsaimniecībaZivsaimniecībaZirgkopībaDārzkopībaVideTehnikaBioloģiskā saimniekošanaPārtikaNekustamais īpašumsEkonomika un finansesSabiedrība un politikaEiropas lietasIzglītībaNotikumu kalendārsOrganizācijasPublikācijasKonkursiSaimnieksLV
Saimnieks.lv apmeklētāji:
0 lietotāji / 29 viesi

Seko mums: 

Starptautiskās šokolādes dienas svinības Rīgā apmeklē vairāk nekā 2 700 viesi

Autors: Saimnieks LV pēc Orkla Confectionery & Snacks Latvija un foto, pievienots: piektdien, 14. jūl. '17, 12:54

Latvijā iemīļotākais saldumu zīmols “Laima” 11. jūlijā Rīgas iedzīvotājus un viesus aicināja uz īpašām Starptautiskās šokolādes dienas svinībām.


Visas dienas garumā Miera ielā 22 – gan pie “Laima” šokolādes fabrikas, gan unikālajā “Laimas” šokolādes muzejā bija sarūpēti dažādi gardi un interesanti pārsteigumi, kā arī tika atklāts īpašais “Laima” šokolādes konfekšu “Asorti” soliņš 11.tramvaja pieturvietā „Laima” virzienā uz Mežaparku. Kopumā visas dienas garumā šokolādes dienas svinības apmeklēja vairāk nekā 2 700 viesi.


11. jūlija rītā zīmols “Laima” 11. tramvaja pieturvietā „Laima”, Miera ielā atklāja īpaši veidoto šokolādes soliņu konfekšu “Asorti” veidolā, savukārt "Laimas" šokolādes muzejā visas dienas garumā viesus sagaidīja dažādu gadsimtu tēli, kuri priecēja ikvienu interesentu ar aizraujošu stāstījumu par zīmola “Laima” un šokolādes vēsturi, pavadot neaizmirstamā šokolādes piedzīvojumā.


Dienas noslēgumā, plkst. 22.00, “Laima” sadarbībā ar filmu/televīzijas studiju “Spektrs” organizēja unikālu bezmaksas brīvdabas kino seansu “Laima” fabrikas pagalmā (Miera iela 22), piedāvājot vienu no visu laiku slavenākajām ģimenes filmām – klasisko “Villijs Vonka un šokolādes fabrika” (“Willy Wonka and the Chocolate Factory”).


Kopumā visas dienas garumā svinības apmeklēja vairāk nekā 2 700 viesi, no kuriem 1 700 devās šokolādes piedzīvojumā “Laima” šokolādes muzejā, bet vairāk nekā 1 000 šokolādes dienas viesi apmeklēja kino seansu. Kopumā šokolādes dienas svinību ietvaros tika apēsti vairāk nekā 200 kg šokolādes saldumu, kā arī izdzerti 130 litri karstās šokolādes.


Starptautisko šokolādes dienu 1995. gadā pirmoreiz atzīmēja šokolādes mīļi Francijā, bet šodien šie gardie svētki ir iecienīti teju visā pasaulē. Tomēr ASV šokolādes dienu svin ievērojami biežāk – trīs reizes gadā: 11. jūlijā Starptautisko šokolādes dienu, bet 7. jūlijā un 28. oktobrī – Nacionālās šokolādes dienas. Kopš 2012. gada arī “Laima” ir ieviesusi šo tradīciju Latvijā, ik gadu sarūpējot interesantus pasākumus un aktivitātes Rīgas iedzīvotājiem un viesiem.


“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. Pašlaik “Laima” produktu portfelī ir teju 200 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laima” produkcija tiek eksportēta uz 27 pasaules valstīm – ASV, Kanādu, Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Īriju, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu, Turkmenistānu un citām.

  

Ievietot komentāru:
Komentārus var ievadīt tikai Saimnieks.lv reģistrētie lietotāji!
Žurnāli:
Reklāma:
Foto:

Trīs suņu meitenes gaida ...
Video:

Attīstības koda raidījumi ...


© Saimnieks LV. Pārpublicējot atsauce uz Saimnieks LV obligāta